Gebedsbrief oktober 2019

logo szz

 

 

 

 

Gebedsbrief

Pietermaritzburg, 1 oktober 2019

Het was goed dat de deputaten bij ons zijn geweest en wel om de volgende redenen:

Dominees zijn soms ook wel eens wat zwaar op de hand om het maar zo te zeggen. Ze zien het allemaal wat somber in. En daar had ik ook last van. De deputaten hebben mij geholpen om weer de zonnige zijde en belangrijke zijde te zien van het zendingswerk. Verder waren er wat onduidelijkheden die ook uit de weg konden worden geruimd, nl ik moest mij terugtrekken uit Lysta en focussen op de wijk emaVilakazini en het toch blijven coachen van deze kerkenraad. Daar is ook duidelijkheid over gekomen. Verder is er onduidelijkheid over het pensioen van de Veenstra’s. Hier moet duidelijkheid over komen en om toegang te krijgen tot deze informatie is niet zo makkelijk. Herolina gaat deze maand naar Nederland. Dan heeft ze de gelegenheid om hier ook aandacht aan te geven en dit door te nemen met de stichting.

Het is altijd goed om te beseffen dat we Gods kinderen zijn die door Hem gekozen zijn. Dat is een groot voorrecht, en dat we heilig zijn en geliefd. Laten we dat dankpunt niet vergeten. Dat we al onze zegeningen tellen elke dag.

biddende handen

Jongeren nachtwake

Vanmorgen hoorde ik van Sibu dat deze nachtwake naar voren wordt geschoven en dat deze aanstaande vrijdagnacht wordt gehouden. Deze gebedsbrief komt daarvoor te laat aan en wij vragen jullie dat het gezaaide zaad van het Evangelie krachtig mag doorwerken in de harten van de jongeren

Puntjes op de i

De kerkenraad heeft momenteel heel wat te regelen en dat vraagt wijsheid en vrijmoedigheid. Zoals het volgende gebedspunt: het invoeren van een goede boekhouding en het beheren van het geld. Dat ze het geld als dienaren beheren ten behoeve van het Koninkrijk en de gemeente. En dit niet alleen naar de uitgaven kant toe. Ook dat er moeite wordt gedaan om de gemeenteleden elke maand weer op te roepen tot het bijdragen aan de kerk met hun gaven/geld. Dat zij als leiders daarin het voortouw nemen in het bijdragen.

Drop In Centrum

Siyathuthuka is de naam van het committee dat het Drop In Centrum beheerd. Na een aantal jaren moet er weer een nieuw committee gekozen worden door de omgeving van Lysta. Het huidige is ons ‘negatief en agressief’ gezind zonder reden. Zij hebben geen weet van de geschiedenis tussen sociale dienst en onze kerk. Dit committee werkt onder toezicht van het departement van sociale dienst en die zijn ook ongelukkig met dit committee. Wij hebben het gisteren duidelijk gemaakt dat dit committee ontmanteld moet worden voordat we verder kunnen met het werken bij ons in de kerk. Bulose, mede stichter van het Drop In Centrum, heeft toegezegd dat hij wel weer voorzitter wil worden van dit nieuwe committee. Laten we bidden dat de sociale dienst dit probleem snel kan oplossen voor het welzijn van de weeskinderen te Lysta.

Tot zover deze gebedsbrief onderwerpen.

Zegen en vreugde toegewenst voor jullie allen, Sietse.

Bladwijzer de permalink.

Reacties zijn gesloten.

  • Zoek op berichtcategorie

  • Zoek een bericht op datum

  • Meest recente berichten